Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

Celami Konkursu są, m.in.: promowanie kultury żywego słowa wśród dzieci i młodzieży, popularyzacja humorystycznej twórczości poetyckiej oraz inspirowanie młodego pokolenia do aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz artystyczna konfrontacja młodych recytatorów metodą on-line.

Dla kogo? Konkurs skierowany jest do dzieci z klas „0” oraz uczniów klas I-VIII szkół podstawowych z Gminy Andrychów. Uczestnicy Konkursu oceniani będą przez Jury w czterech grupach wiekowych: I grupa – dzieci z klas „0”, II grupa – uczniowie klas I-III, III grupa – uczniowie klas IV-VI, IV grupa – uczniowie klas VII-VIII.

Formuła on-line Konkursu oznacza, że uczestnicy nie będą prezentowali się na scenie, a będą proszeni o zarejestrowanie swojej prezentacji poprzez zapis obrazu i dźwięku kamerą cyfrową (np. smartfonem) i przesłanie drogą elektroniczną linku do nagranej prezentacji (filmu) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – szczegółowe informacje w Regulaminie!

Zgłoszenia przyjmowane są do 14 maja 2021 r.

Ocena prezentacji odbędzie się 20 maja 2021 r. Jury przyzna nagrody i wyróżnienia dla najlepszych recytatorów w każdej grupie wiekowej.

Organizator: CKiW w Andrychowie | Świetlica CKiW w Sułkowicach-Bolęcinie

Szczegółowe informacje: Świetlica w Sułkowicach-Bolęcinie, ul. Racławicka 123/1,

tel. tymczasowy: 518 599 869 (Sabina Gibas), e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Patroni medialni: Radio Andrychów oraz Nowiny Andrychowskie

Do pobrania:

Regulamin_XIV Gminny Konkurs Recytatorski_Szelki humor w literaturze online_2021

KARTA ZGŁOSZENIA_ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU_XIV GMINNY KONKURS RECYTATORSKI_SZELKI ONLINE 2021