Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

To konkurs, którego głównymi celami są: wyłonienie talentów wokalnych wśród dzieci i młodzieży, stworzenie uczestnikom możliwości rozwoju i promocji, a także rozbudzanie potrzeb kulturalnych i ich zaspokajanie przy zastosowaniu nowych form (on-line) przeprowadzania konkursów w czasie trwania stanu epidemii w kraju.

Dla kogo? Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-VIII szkół podstawowych. Uczestnicy Konkursu oceniani będą przez Jury w trzech grupach wiekowych: I grupa – uczniowie klas I-III, II grupa – uczniowie klas IV-VI, III grupa – uczniowie klas VII-VIII.

Zgłoszenia przyjmowane są do 23 kwietnia 2021 r.

Ocena prezentacji odbędzie się 28 kwietnia 2021 r. Jury przyzna nagrody i wyróżnienia dla najlepszych wokalistów w każdej grupie wiekowej. Werdykt Jury opublikowany zostanie m.in. na stronie www.kultura.andrychow.eu

Formuła on-line konkursu oznacza, że uczestnicy nie będą prezentowali się na scenie, a będą proszeni o zarejestrowanie swojej prezentacji poprzez zapis obrazu i dźwięku kamerą cyfrową (np. smartfonem) i kolejno przesłanie drogą elektroniczną linku do nagranej prezentacji (filmu) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – szczegółowe informacje w Regulaminie!

Do pobrania:

REGULAMIN_VI KONKURS WOKALNY ŚPIEWANKA ONLINE_2021

KARTA ZGŁOSZENIA _ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU_VI Konkurs Wokalny ŚPIEWANKA ONLINE_2021