Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

Zapraszamy do udziału!

XV GMINNY KONKURS PIOSENKI DLA PRZEDSZKOLAKA „OD PRZEDSZKOLA DO IDOLA – W KRÓLESTWIE BAJEK” w wersji on-line...

Konkurs organizowany jest rokrocznie i gromadzi dużą liczbę uczestników. Tematem tegorocznej edycji Konkursu są piosenki, w których przewijają się motywy bajkowe.

Część konkursowa przeprowadzona będzie z podziałem na dwie grupy wiekowe:

– dzieci w wieku 3 – 4 lat (I gr.)
– dzieci w wieku 5 – 6 lat (II gr.)

Cele Konkursu to, m.in.: umożliwienie uczestnikom skonfrontowania umiejętności wokalnych, doskonalenie warsztatu wokalnego, rozbudzanie w dzieciach zamiłowania do śpiewu, kształtowanie umiejętności współzawodnictwa, organizacja życia kulturalnego w środowisku lokalnym, spełnianie potrzeb kulturalnych środowiska przy zastosowaniu nowych form (on-line) przeprowadzania konkursów w czasie trwania pandemii.

Konkursowi towarzyszyć będzie wystawa prac dziecięcych. Laureatów Konkursu poznamy 16 kwietnia 2021 r. – werdykt Jury opublikowany zostanie m.in. na naszej stronie www.kultura.andrychow.eu.

Nowa formuła konkursu (on-line) oznacza, że uczestnicy nie będą prezentowali się na scenie, jak dotychczas, a będą proszeni o zarejestrowanie swojej prezentacji poprzez zapis obrazu i dźwięku kamerą cyfrową (np. smartfonem) i przesłanie drogą elektroniczną linku do nagranej prezentacji (filmu) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – szczegółowe informacje w Regulaminie!

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 marca 2021 r.

Regulamin Konkursu oraz formularze do pobrania:

REGULAMIN_XV GMINNY KONKURS PIOSENKI DLA PRZEDSZKOLAKA_Od Przedszkola do Idola_online_2021

GR I_KARTA ZGŁOSZENIA_ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU_XV GMINNY KONKURS PIOSENKI DLA PRZEDSZKOLAKA_online_2021

GR II_KARTA ZGŁOSZENIA_ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU_XV GMINNY KONKURS PIOSENKI DLA PRZEDSZKOLAKA_online_2021

 

Organizator: CKiW w Andrychowie – Wiejski Dom Kultury w Sułkowicach-Łęgu

Patronat medialny: Radio Andrychów i Nowiny Andrychowskie

Szczegółowe informacje: WDK w Sułkowicach-Łęgu, tel.: 33 875 27 45, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.