Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

Pod tym hasłem w placówkach wiejskich CKiW z okazji Dnia Kobiet zorganizowano w marcu szereg imprez o kobietach i dla kobiet.

Płeć piękna mogła m.in.: zasięgnąć porady wykwalifikowanej kosmetyczki i doświadczonej brafitterki (9 marca: WDK w Sułkowicach-Łęgu), wzmocnić kondycję fizyczną oraz zrelaksować ciało i umysł w rytmach zumby (8 marca: WDK w Zagórniku), zredukować napięcie podczas ćwiczeń auto-relaksacyjnych (10 marca: Świetlica w Rzykach, 17 marca: Świetlica w Sułkowicach-Bolęcinie) lub maratonu fitness (18 marca: WDK w Sułkowicach-Łęgu). Panie miały również możliwość spotkania i „babskiej pogawędki” podczas imprez integracyjnych i wielopokoleniowych (4 marca: WDK w Inwałdzie, 5 marca: Świetlica w Sułkowicach-Bolęcinie, (7 marca: Świetlica w Rzykach).

Dla pragnących wkroczyć w świat modelingu zorganizowano sesję fotograficzną „Dziewczyna z okładki” (11 marca: WDK w Targanicach).

Wiele wrażeń artystycznych, wzruszeń, uśmiechu i zadumy nad dylematami współczesnej kobiety wywołała wśród licznie zgromadzonej widowni opowieść teatralno-muzyczna w wykonaniu Grupy Teatralnej „Jaka?” (6 marca: WDK w Targanicach).

Wszystkie te spotkania to chwile wyrwane z szarej, codziennej, kobiecej rzeczywistości i przypomnienie o jakże ważnej roli płci pięknej we współczesnym świecie. Każdy uśmiech i wyraz satysfakcji na twarzach uczestników to prawdziwa „zapłata” dla organizatorów tych wydarzeń... a tych uśmiechów było około 420.

Serdecznie dziękujemy.