Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

Mecenasi Kultury

Współpraca




malopolskaonline

PROTOKÓŁ eliminacji gminnych XIV Festiwalu Artystycznego “Talenty 2014” Gmina: Andrychów! W Eliminacjach uczestniczyło 65 dzieci i młodzieży, zakwalifikowano łącznie 32 reprezentantów do udziału w XIV Festiwalu “Talenty 2014”Zapraszamy do zapoznania się z wynikami!

Eliminacje przeprowadzono wg następującego wyszczególnienia:

1. KATEGORIA - MUZYKA

Grupa II (dzieci klas IV-VI)                                                          

1. Martyna Piotrowska - ZSS w SułkowicachŁęgu

2. Szymon Kaczmarek – ZSS w SułkowicachŁęgu

Grupa III (gimnazjaliści)

1. Dawid Ścibik – ZSS w Targanicach

 

2. KATEGORIA - WOKAL

Grupa I (dzieci klas I-III)                                       

1. Alicja Oboza – Ognisko Muzyczne METRUM                                                                                               

Grupa II (dzieci klas IV-VI)                                  

1. Karolina Fryt - CKiW w Andrychowie

2. Maja Archer - ZSS w Roczynach

3. Michał Talar – SP Nr 4 w Andrychowie

4. Adrianna Rudy – ZSS w Roczynach       

Grupa III (gimnazjaliści)

1. Aleksandra Stopa – Gimnazjum Nr 1w Andrychowie

2. Maria Walczak – ZSS w Targanicach

3. Anna Kuźma – ZSS w Targanicach                                                        

4. Julia Marczyńska – ZSS w Roczynach                                                               

 

3. KATEGORIA – TEATR

Grupa III (gimnazjaliści)

1. Martyna Pawlus – Gimnazjum Nr 1 w Andrychowie

 

4. KATEGORIA – RECYTACJA

 

Grupa II (dzieci klas IV-VI)                                              

1. Aleksandra Gromotka- SP Nr 4w Andrychowie                                               

2. Magdalena Wawrzeszkiewicz – CkiW w Andrychowie                                    

Grupa III (gimnazjaliści) 1. Sandra Wolanin – Gimnazjum Nr 1 w Andrychowie

2. Klaudia Światłoń - Gimnazjum Nr 1 w Andrychowie

 

5. KATEGORIA – TANIEC

Grupa I (dzieci klas I-III)                                                   

1. Małgorzata Matusiak- CKiW w Andrychowie

 

Grupa II (dzieci klas IV-VI)           

1. Ewa Mrzygłód – CKiW w Andrychowie

                                   

Grupa III (gimnazjaliści)                                                    

1. Martyna Ogiegło ZSS w Sułkowicach Łęgu       

2. Kamil Pasternak – ZSS w Zagórniku

                                                                      

6. KATEGORIA - LITERATURA

 

Grupa II (dzieci klas IV-VI)           

1. Agnieszka Szemla – SP Nr 4 w Andrychowie    

 

Grupa III (gimnazjaliści)                 

1. Dawid Radwan - Gimnazjum Nr 1 w Andrychowie

2. Wiktoria Wojewodzic – Gimnazjum Nr 1 w Andrychowie

3. Paulina Seneszyn – Gimnazjum Nr 1 w Andrychowie

 

7. KATEGORIA – FOTOGRAFIA – FILM

Grupa III (gimnazjaliści)

1. Alicja Dudek- Fotografia - ZSS w Sułkowicach Łęgu

2. Dorota Marczyńska – Fotografia i film - ZSS w Sułkowicach Bolęcinie

3. Wiktoria Łabędzka – Fotografia – Gimnazjum Nr 2 w Andrychowie

 

8. KATEGORIA - PLASTYKA

 

Grupa II (dzieci klas IV-VI)                       

1. Martyna Hrapkiewicz - ZSS w Sułkowicach Łęgu

2. Nikola Honkisz CkiW W Andrychowie

 

Grupa III (gimnazjaliści)

1. Aleksandra Góral - ZSS w Sułkowicach Łęgu

2. Alicja Błasiak – Gimnazjum Nr 1 w Andrychowie