Newsletter

*pole wymagane

 

10.03 (sobota) godz. 17.00 – 20.00
Taneczny maraton zumby z okazji Dnia Kobiet

Maraton odbędzie się w tematyce „Black and white”.

Gwarantowane 3 godziny świetnej zabawy oraz moc atrakcji.
Instruktorzy: Natalia Węgrzyn-Jakimow, Iwona Stec, Inez Bucka, Paweł Gorzelak i Rafał Harat.
Bilety: 20 zł/dorośli; 5 zł/dzieci do lat 13 (pod opieką dorosłych).

12.03 (poniedziałek) godz. 19.00
Koncert „INDIAN AIR” – WorldJazzTrio (Austria)


Rewelacyjne trio łączące w swojej muzyce umiłowanie do orientalnych instrumentów i transowych czy melancholijnych wibracji. Zespół tworzą: Klaus Falschlunger, Tobias Steinberger i Clemens Rofner. Wstęp wolny. Bezpłatne zaproszenia do odbioru w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie.

16.03 (piątek) godz. 18.00
Otwarcie Wystawy Prac Członków RSTK w Chełmku

Twórcy o sobie: „Jesteśmy stowarzyszeniem, które za główny cel swej działalności stawia rozwijanie twórczych postaw i upowszechnianie sztuk pięknych w lokalnym środowisku. Nasze idee realizuje trzydziestu ośmiu członków i liczne grono sympatyków. Jesteśmy otwarci i życzliwi wobec wszystkich osób wrażliwych na piękno malarstwa, rysunku, rzeźby, poezji i prozy. Naszymi korzeniami jest miasto Chełmek i nieistniejące już Południowe Zakłady Przemysłu Obuwniczego. Znana w Polsce i na Świecie fabryka stworzyła twórczy klimat i roztoczyła mecenat nad gronem miłośników sztuki. Tą misję z powodzeniem kontynuuje samorząd gminy Chełmek a w szczególności Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji. Owocem naszej współpracy są liczne wystawy, pokazy, plenery, artystyczne zdarzenia”.
Ekspozycja prezentowana będzie do 6 kwietnia.

 

23.03 (piątek) godz. 19.00
Koncert KORTEZ z zespołem

Kortez w nowym roku ponownie wyrusza w trasę promującą jego drugą płytę „Mój dom”. Jej premiera odbyła się w listopadzie 2017 r., a po dwóch tygodniach osiągnęła status Złotej Płyty debiutując na OLISie na pierwszej pozycji. Singiel „Dobry moment” dotarł na szczyt Listy Przebojów, między innymi radiowej Trójki, a na YouTube przekroczył już 3 mln. odsłon.
Ceny biletów: 69 zł (sala widowiskowa, miejsca stojące; I pula), 89 zł (balkon, miejsca siedzące).
Sprzedaż biletów: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7, tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008.
Bilety online: www.biletyna.pl i www.ticketmaster.pl

8.04 (niedziela) godz.

V Ogólnopolski Turniej Szachowy "Królewska Gra i Ja"
Celami turnieju są: popularyzacja sportu szachowego, promocja Gminy Andrychów oraz wymiana doświadczeń sportowych. Organizator: Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Andrychowie.