Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

Współpraca


 

10.09 (czwartek) godz. 18.00

FINISAŻ WYSTAWY „RETROSPEKTYWA” MAGDY GLANOWSKIEJ | GRAFIKA, RYSUNEK, MALARSTWO

Czytaj więcej...

11.09 (piątek) godz. 18.00 – 20.00

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą zacząć przygodę z tańcem oraz tych, którzy już tańczą na Warsztaty Taneczne BACHATY! Warsztaty poprowadzi Ania Mrozińska. Swoją przygodę z tańcem zaczęła od baletu, w wieku 8 lat, wypracowując w sobie wytrwałość i zapał oraz wrażliwość na muzykę. Przez lata szukała siebie w tańcu towarzyskim, jazzie, funky, contemporary i dancehallu, potęgując swoją pasję i miłość do tańca. Naukę salsy rozpoczęła pod czujnym okiem instruktorów Salsy-Bielsko, zakochując się bez reszty w tańcach afro-kubańskich. Dziś jako tancerz, instruktor i choreograf bachaty wprowadza panie w tajniki kobiecego body movementu, charakterystycznego dla tego gatunku, przywiązując wagę do techniki, płynności ruchu oraz tricków czyniących stajling czarującym i zmysłowym. Prowadzi także zajęcia bachaty w parach u boku Piotra Wróbla, wspólnie zarażając kursantów fascynacją tym zmysłowym i uwodzicielskim stylem tańca.

Cena: 25 zł / dorośli

Organizatorzy: CKiW w Andrychowie – Miejski Dom Kultury w Andrychowie i ART GO Rafał Harat.

15.09 (wtorek) godz. 16.00 – 18.00

Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów do zapoznania się z ofertą zajęć stałych proponowanych przez Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie na sezon kulturalny 2020/2021. Wśród naszych propozycji z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Zajęcia stałe ruszają w październiku, a zapisy prowadzone będą we wrześniu.

Podczas Dnia Otwartego w MDK w Andrychowie będzie można uczestniczyć bezpłatnie w warsztatach i porozmawiać z instruktorami, aby zdecydować w którym kierunku rozwijać swoje talenty.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Koncert z 15 marca 2020 r. został PRZENIESIONY na 18 września 2020 r.

18.09 (piątek) godz. 19.00 | Miejski Dom Kultury w Andrychowie

 

Czytaj więcej...

25.09 (piątek) godz. 18.00

UROCZYSTE OTWARCIE WYSTAWY | BARBARA KIERCZAK – MALARSTWO

Czytaj więcej...