biletna

 

 

 

 

Mecenasi Kultury

Newsletter

*pole wymagane

XII Gminny Konkurs Recytatorski „SZELKI – humor w literaturze”

 

Świetlica CKiW w Sułkowicach-Bolęcinie 25 maja 2018 r.

 

 

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie zaprasza do udziału w XII Gminnym Konkursie Recytatorskim „Szelki” – humor w literaturze.

Konkurs skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i klas „0” oraz uczniów szkół podstawowych z gminy Andrychów, którzy interesują się literaturą humorystyczną, kabaretem, skeczem i monologiem kabaretowym jako formą wypowiedzi scenicznej.  Zgłoszenia przyjmowane są do 16 maja 2018 r. w sekretariacie CKiW w Andrychowie, ul. Starowiejska 22 b lub drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  


Regulamin i kartę zgłoszenia można pobrać tutaj: 

 

Regulamin | Karta zgłoszeń 

 

Czytaj więcej...

Każdy z nas posiada grupkę przyjaciół, znajomych czy bliskich, której chciałby od czasu do czasu sprawić przyjemność, zwłaszcza, że nadchodzące miesiące pełne są okazji do świętowania i obdarowywania się prezentami.

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie postanowiło dać mieszkańcom Andrychowa i okolic właśnie taką możliwość. Aby wziąć udział w konkursie i wygrać wejściówkę do kina dla siebie i swojej ferajny należy:
Zapoznać się z treścią Regulaminu Konkursu zamieszczonego w bezpłatnym linku poniżej.
Napisać w komentarzu poniżej na jaki film najchętniej wybrałoby się ze swoją ferajną do kina i krótko uzasadnić swój wybór.
Dołączyć do fanów profilu Kina Studyjnego Świadomego Widza w Andrychowie w serwisie Facebook (opcjonalnie).

Autor najciekawszego komentarza zostanie nagrodzony wejściówką dla 4 osób do Kina Studyjnego Świadomego Widza w Andrychowie na dowolny seans filmowy. Konkurs organizowany będzie cyklicznie co miesiąc aż do odwołania.
Konkurs rozpoczyna się pierwszego dnia miesiąca a kończy ostatniego o godzinie 22.00. Zwycięzca zostanie poinformowany o wyniku konkursu do trzech dni po jego zakończeniu.
Szczegółowe informacje obejmuje Regulamin dostępny w linku poniżej. Zgłoszenie do konkursu poprzez dodanie komentarza jest równoznaczne z zapoznaniem się z Regulaminem oraz jego akceptacją.


REGULAMIN: www.kultura.andrychow.eu/pikon

REGULAMIN - Kliknij pobierz