Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Fotoreportaże

 

Fotoreportaże

Fabryka Muzyki Niezwykłej - Ogólnopolski Festiwal Piosenki

26 listopada w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie odbył się koncert w ramach festiwalu Fabryka Muzyki Niezwykłej. Wieczorem o godz. 18:00 na widowni zgromadziła się publiczność spragniona dobrej muzyki.
Jako support wystąpił zespół Besides – lider na polskiej scenie post-rockowej. Zespół istnieje od 2011 r. Podbił serca milionów ludzi w Polsce podczas telewizyjnego talent show Must Be The Music, gdzie zdobył główną nagrodę w ósmej edycji programu. Muzycy zaserwowali publiczności utwory ze swoich dwóch albumów: „We Were So Wrong” i „Everything is”. Występowi towarzyszyły niezwykłe efekty świetlne.

Po energetycznym show artystów z zespołu Besides przyszedł czas na koncert "The Best Of" akustycznie Kasi Kowalskiej. Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów jest jedną z najbardziej popularnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Każda z jej płyt pokryła się platyną. Artystka zaprezentowała cały szereg swoich największych przebojów, m.in. „Pieprz i sól”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Będę jak”. Publiczność śpiewała z Kowalską niemal każdy utwór, świetnie się przy tym bawiąc. Po występie artystka rozdawała autografy, podpisywała płyty oraz pozowała do zdjęć z fanami.

Wisienką na muzycznym torcie był koncert legendarnej formacji rockowej Lady Pank. Jan Borysewicz, Janusz Panasewicz, Krzysztof Kieliszkiewicz, Kuba Jabłoński oraz gościnnie Wojciech Olszak wykonali swoje największe przeboje w niecodziennych, akustycznych aranżacjach. Mogliśmy usłyszeć min. „Stacja Warszawa”, „Mój świat bez ciebie”, „Tacy sami”. Zespół porwał publiczność już od pierwszych chwil koncertu i nie zwalniał tempa aż do jego zakończenia.

Bez wątpienia 26 listopada 2017 zapisuje się jako muzyczna uczta dla wszystkich miłośników dobrej muzyki.

Treść: Nowiny Andrychowskie

 

Fotorelacja: Nowiny Andrychowskie

 

Fotorelacja: Andrychow.pl

 

 

Fotorelacja: Agnieszka Świat

 

 

Fotorelacja: Bellove Izabela Garbarz

 

 

Organizator
Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie

Patronat Honorowy:

 

 

Sponsor Koncertu:

 

Sponsorzy Wspierający:

 

Partnerzy:

 

 

Patroni Medialni: