Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

Mecenasi Kultury

24 września (sobota) Start godz. 16.00
ANDRYCHOWSKIE BABIE LATO | III Edycja
Parking na terenie Oddziału Urzędu Celnego w Andrychowie, ul. Przemysłowa 8
Organizator: Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie
Patronat Honorowy: Tomasz Żak – Burmistrz Andrychowa

Andrychowskie Babie Lato to kolejna w tym roku wielka impreza plenerowa dla mieszkańców gminy i nie tylko. Przypomnijmy, że za nami Bajkolandia, Andrychów Music Festival oraz Dni Andrychowa. Gwiazdami tegorocznej hucznej imprezy na pożegnanie lata będą: FRANCESCO NAPOLI – włoski piosenkarz, prezentujący najczystszą i najbardziej pierwotną odmianę italo disco, BAYER FULL – jeden z najstarszych i najpopularniejszych polskich zespołów disco polo, muzyki, która obecnie przeżywa prawdziwy renesans. A ponadto wystąpią: CAMASUTRA – nowy projekt na polskiej scenie muzycznej, KORDIAN oraz ANDRE – czyli klasyka disco polo. Przed nami zatem mnóstwo wrażeń i emocji podczas koncertów w rytmach muzyki disco!

Program / Koncerty:

godz. 17.30 | FRANCESCO NAPOLI
godz. 19.00 | CAMASUTRA
godz. 20.00 | BAYER FULL
godz. 21.00 | KORDIAN
godz. 22.00 | ANDRE
Prowadzenie: Jacek Mędrala

Relacja w POLO.TV

AFTER PARTY* po Koncertach w KLUBIE POMARAŃCZA – Bielsko-Biała, ul. Grażyńskiego 38; od godz. 21:00 do 5:00. 
*z opaską wstępu na Andrychowskie Babie Lato WSTĘP DO KLUBU DARMOWY!
Dodatkowe atrakcje: stoiska gastronomiczne, warsztaty dla dzieci.


BILETY:

PRZEDSPRZEDAŻ*:
Cena biletu: 20 zł* | Dzieci od 3 – 13 lat: 10 zł* | Dzieci do 3 lat: wstęp wolny
*oferta aktualna do 23 września

W DNIU IMPREZY
Cena biletu: 25 zł | Dzieci od 3 – 13 lat: 15 zł | Dzieci do 3 lat: wstęp wolny

SEKTOR MIEJSCA SIEDZĄCE
Cena biletu: 30 zł

Sprzedaż biletów: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7, tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008. 
Bilety online: 
www.kultura.andrychow.eu, www.ticketpro.pl oraz www.kupbilecik.pl.
 


Miejsce imprezy:

Miejsca parkingowe:

 

Ważna informacja

1. Wszystkie osoby wybierające się na koncert samochodem proszone są o umieszczenie białej kartki A4 za przednią szybą – ułatwi to służbom porządkowym kierowanie ruchem.

2. Proponowane parkingi dla osób przybywających na koncert:

  1. ul. Przemysłowa (Plac Targowy)
  2. ul. Starowiejska 22A (PUP Andrychów)
  3. ul. Stefana Batorego (parking przy MSH "Wizan"

UWAGA! Na czas trwania imprezy, będzie istniała możliwość zaparkowania na odcinku trasy dojazdowej przy ul. Szewskiej.

3. Wejście na imprezę wyłącznie za okazaniem stosownego i WAŻNEGO BILETUWSTĘPUorazOPASKI wydawanej w dniu imprezy w wyznaczonych punktach (Kasa i Biuro Organizacyjne).

4. Nie stój w kolejce – kup bilet online nawww.kultura.andrychow.eu -  www.ticketpro.pl i kupbilecik.pl

5. Obowiązujące regulaminy: Regulamin Imprezy Masowej, Regulamin Obiektu  oraz Regulamin Parkingu niestrzeżonego dostępne nawww.kultura.andrychow.euoraz w miejscu imprezy.

  • Regulamin obiektu: DOC | PDF
  • Regulamin imprezy masowej - Babie lato: DOC | PDF
  • Regulamin parkingu ABL: DOC | PDF

O ARTYSTACH:


 
FRANCESCO NAPOLI
 (właśc. Francesco Napolitano) 

Artysta urodzony 1962 r. w szlacheckiej rodzinie w Neapolu. Ojciec pokładał w nim wielkie nadzieje, planował dla niego karierę prawniczą. Miał zostać prokuratorem lub notariuszem. Niestety, a może na szczęście mały Francesco Napoli o wiele bardziej od realizacji planów ojca wolał grać na gitarze i fortepianie a jego marzeniem było zostać muzykiem. Plany swoje zrealizował, został gwiazdą włoskiej piosenki. Utwory Francesco Napoli utrzymane w klimacie POP znane są na całym świecie. Świadczy o tym sprzedaż w 44 krajach ostatniej płyty Francesco Napoli pt. „LADY FANTASY” w ilości 12 milionów egzemplarzy. Do Polski po raz pierwszy Francesco Napoli przyjechał w 1988 roku na zaproszenie organizatorów festiwalu w Sopocie.

Najbardziej popularne utwory Francesco Napoli: „Balla Balla”, „Borneo”, „Piano piano”, „Marina” oraz przebój z ostatniej płyty „Lady Fantasy”

CAMASUTRA

Kamasutra jest księgą miłości. Celem CamaSutry jest przedstawienie miłości poprzez muzykę. Są takie weekendy, kiedy koncertując, pokonują nawet dwa tysiące kilometrów. – Całe życie chciałam być na scenie, ale nie umiałam określić, co chcę wykonywać. Wreszcie to znalazłam – mówi Małgosia Główka.
Małgorzata Główka – wokalistka urodzona w 1993 roku w Kielcach. Wykonuje muzykę popową, soulową, r&b, jazzową,bluesową oraz dance.Ukończyła Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu. Otrzymała wiele prestiżowych nagród w kraju i za granicą na międzynarodowych festiwalach. Małgosia jest jedną z niewielu polskich wokalistek, która współpracuje z Światową Organizacją FIDOF dla młodych muzyków z siedzibą w Kalifornii, USA.Występowała na prestiżowych scenach polskich oraz we Włoszech, Rosji, Łotwie, Bułgarii, Ukrainie, Niemczech, Rumunii, Białorusi, na Węgrzech oraz Wyspach Kanaryjskich. Brała udział w programach TVP tj. „Szansa na Sukces” Elżbiety Skrętkowskiej, „Kawa czy herbata” oraz występowała w „Szopce Noworocznej 2010” Marcina Wolskiego oraz w talent show: „Śpiewaj i walcz”, „The Voice of Poland. Najlepszy głos”. W 2009, 2010 oraz 2011 roku otrzymała nagrodę „Talenty Świętokrzyskie” od Marszałka Województwa Świętokrzyskiego oraz Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdana Zdrojewskiego w 2010 roku. W 2011 Małgorzata Główka otrzymała nagrodę Prezydenta Kielc Wojciecha Lubawskiego „Nadzieje Kielc” za osiągnięcia w dziedzinie artystycznej. Sprawdziła sie w wielu stylach muzycznych. Jednak jej droga artystyczna zaprowadziła ją na szczyt w muzyce dance. Od 2013 r. jest wokalistką w zespole CamaSutra. Ma na swoim koncie 5 teledysków („Jesteś ideałem”, „Chcę Cię mieć na chwilę”, „Do nieba bram”, „Dla mnie Ty”, „Będę tylko Twoja”), które obejrzało kilka milionów internautów.

BAYER FULL

„Od koncertu w Madrycie w lutym 2007 roku gramy muzykę EURO POLO – tak tam określono styl naszej muzyki.” Jeden z najpopularniejszych zespołów nurtu polskiej muzyki tanecznej (disco polo). Istnieje od roku 1984. Liderem i wokalistą zespołu jest Sławomir Świerzyński. Grupa ma w swoim dorobku dziewiętnaście autorskich płyt sprzedanych w łącznym nakładzie ponad 16 milionów egzemplarzy. W 1992 zespół Bayer Full, jako pierwszy w Polsce, wydał swoje nagrania na płycie kompaktowej! W 1997 roku Bayer Full jako jedyny zespół tego nurtu muzyki nagrał płytę z piosenkami religijnymi. Od 1996 roku Sławomir Świerzyński jest twórcą i organizatorem corocznej Biesiady Weselnej w Węgrowie, która odbywa się pod patronatem Programu 2 TVP. W tym samym roku zagrał postać Janusza Bukowskiego (gwiazda disco polo) w filmie Roberta Glińskiego „Kochaj i rób co chcesz”. W filmie tym zostały wykorzystane piosenki zespołu Bayer Full: „Moja muzyka” (sł. S. Świerzyński) i „Majteczki w kropeczki” (sł. i muz. S. Świerzyński).

Najpopularniejsze piosenki z repertuaru Bayer Full: Majteczki w kropeczki, Blondyneczka, Moja muzyka, Cyganeczka Janeczka, Polski Duch, Wszyscy Polacy to jedna rodzina, Polska gościnność, Serca dwa, Kawalerski duch, Ty Polsko wiesz, Wiatr miłości, Walc dla rodziców, Ile jabłek na jabłoni, Nie odkładaj, Lipka zielona, Siwucha, Żono moja, Kochaj kochaj, Moje Chiny.

KORDIAN

Wacław Cieślik – piosenkarz, kompozytor i autor tekstów. Ukończył PSM im Fryderyka Chopina w Nowym Sączu. Zamiłowanie do muzyki i jego dusza artystyczna przyczyniły się do tego, że w styczniu 2013 roku stał się współzałożycielem i wokalistą zespołu w którym to przyjął pseudonim artystyczny – Kordian Cieślik. Tak też rozpoczęła się jego kariera muzyczna.

Nie długo trzeba było czekać na pierwsze osiągnięcia grupy w skład której prócz wokalisty wchodzą instrumenty klawiszowe, gitara basowa, gitara elektryczna oraz perkusja. Nagrane w Studio NS: „Przytul mnie”, „Jest jak jest”, Kolejny dzień”, Wciąż pamiętam” i „Nigdy więcej” grane są w radiu Kraków również podczas audycji na żywo. Zespół na koncie zagranych ma wiele koncertów plenerowych i klubowych, a także bywali gośćmi licznych imprez zamkniętych.

Z powodzeniem grają kawałki ze światowych list przebojów muzyki nowoczesnej jak i covery ze sceny muzycznej rock, dance, reggae czy disco polo. W listopadzie 2013 roku zespół zanotował kolejny sukces, którym było ukazanie się oficjalnego teledysku do utworu „Przytul mnie”. Kordian Cieślik jest miłą i sympatyczną osobą, pozytywnie nastawioną do świata i ludzi, chętnie udzielającą się charytatywnie.
Na swojej stronie Kordian tak wita się ze swoimi fanami: „Witaj, MIŁO ŻE JESTEŚ. Nie wyobrażam sobie dnia bez muzyki. Jest ona moja pasją i drogą po której zmierzam od dziecka. W tekstach wykonywanych przeze mnie piosenek wyrażam całego siebie. Nic nie daje mi większego szczęścia jak dzielenie się tym z ludźmi podczas tego gdy gramy na scenie.”

ANDRE

ANDRE to pseudonim artystyczny, pod którym ukrywa się Andrzej Marcysiak, lider zespołu, autor większości tekstów, muzyki, a także sympatyczny człowiek któremu w duszy gra muzyka...

Artysta ten zadebiutował na scenie muzyki tanecznej w roku 2010 i szybko zdobył sobie rzesze fanów przez co jest osobą rozpoznawalną.ANDRE – obecnie jest jednym z najbardziej pożądanych artystów Disco Polo na koncertach w klubach i plenerach. „Ale Ale Aleksandra” NAJWIĘKSZY HIT zespołu – grany jest w telewizji, radio, klubach i na weselach w całej Polsce!

ANDRE czyli KLASYKA DISCO POLO

Utworów Andre słuchają osoby w wieku od lat pięciu do stu pięciu. Jest bardzo miło przyjmowany na każdego rodzaju imprezach w klubach i wielkich scenach koncertów plenerowych. Jest jednym z niewielu artystów tworzących klasykę muzyki Disco-Polo i pomimo przewagi formacji wchodzących w nurt dance, utwory Andre są bardzo lubiane...

W roku 2013 ANDRE zakwalifikowany został do wystĘpu na żywo z największymi gwiazdami na jednym z największych festiwali „DISCO HIT FESTIVAL KOBYLNICA”.

Tam też nie zabrakło wystrzałowego utworu „Disco polo gra” oraz znanej wszystkim „Kasiu Kasieńko”. Obie piosenki sprawiły, że pod sceną nie było spokojnie, bo każdy słysząc pierwsze dźwięki utworów wpadał w szał zabawy, radości i chciał jak najdłużej zatrzymać ten moment dla siebie.
„ALE ALE ALEKSANDRA” – refren przeboju śpiewają już nawet najmłodsi, a słowa piosenki znają już niemal wszyscy, bo przecież któż z nas nie powie że dziewczyna jest „taka taka” ładna, „seksi bomba”... czy też że pogoda jakaś „taka taka skromna...” no i co tu dużo mówić....hm wszystko jasne. 

Andrychowskie Babie Lato 2016

 

Organizator:
Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie

 Mecenasi Kultury: 

Sponsorzy Wspierający:

 

 

 

 

 

Partnerzy:

 

 

Patroni Medialni: