Scena gotowa. Próby trwają!


 

Scena już się buduje!


Powstaje scena na której za dwa dni odbędzie się Andrychow Music Festival! Ogromna 15 metrowa scena, półtorametrowy, 3-poziomowy podest, dodatkowe oświetlenie na koncert Dżem Symfonicznie. Scena w Andrychowie to pierwszy taki projekt w Polsce. Powstał w Studio Techniki Oświetleniowej z Krakowa. Dwa miesiące projektowano tą skomplikowaną konstrukcję. Do tego profesjonalne - inteligentne oświetlenie. Będą fajerwerki, będzie głośno, będzie czysty, piękny dźwięk! Zapraszamy!

Gadżety!


Podczas Festiwalu będziecie mieli możliwość
zakupu odjazdowych gadżetów!

Między innymi: koce,
koszulki (damskie/męskie w różnych rozmiarach),
torby, kubki...!

Prowadzenie: Rafał Bryndal

Polski satyryk, autor tekstów, dziennikarz, twórca zespołów kabaretowych, sztuk teatralnych oraz scenariuszy sitcomów. W latach 2010 – 2012 roku redaktor naczelny miesięcznika kulturalnego „Bluszcz”, od 2013 roku redaktor naczelny magazynu literacko-kulturalnego „Chimera”. Karierę kabaretową rozpoczął na studiach. Razem z Mariuszem Lubomskim stworzył kabaret I z Poznania i z Torunia, który zdobył pierwszą nagrodę na festiwalu PAK-a w Krakowie i odbył tournée po Polsce. Po czwartym roku został skreślony z listy studentów. W 1992 założył wraz z bratem Jackiem zespół pod nazwą Atrakcyjny Kazimierz.

 Po powrocie z Kanady pisał teksty, wykorzystywane w programach telewizyjnych, m.in. w talk-show Alicji Resich-Modlińskiej, a także był autorem felietonów do miesięcznika „Twój Styl” i magazynu popkulturalnego „Machina”, którego został dyrektorem muzycznym. Wraz z Anną Popek prowadził program Załóż się w Radio Zet. W latach 1998 – 2006 prowadził wraz z Rafałem Sławoniem, Martą Lipińską i Edytą Jungowską program Rozmowy Rolowane w Radiu Zet (wznowiony w 2007), a następnie Szyc z Bryndalem, czyli o dwóch takich, co mogą ukraść wszystko. Od września 2009 do czerwca 2010 prowadził program Tydzień z głowy (na początku sam, a w listopadzie 2009 dołączył do niego Jacek Gratkiewicz), a od września 2010 do marca 2011 wraz z Michałem Korościelem przedstawiał Happy End w Radiu Zet. Wiosną 2011 współprowadził z Moniką Regulską cykl Radio Zet na półce. Od września 2012 do stycznia 2013 prowadził w dni powszednie Listy do BE, a następnie do czerwca 2013 Życie podsłuchawki.

Od września 2011 do czerwca 2015 prowadził w Radiu Zet wywiady w programie Taniec z Bryndalem, w sierpniu 2015 poinformowano, że Rafał Bryndal nie poprowadzi już swojego programu w Radiu Zet. Autor programu Rafał Bryndal Jazz Quartet w Radiu Zet Chilli. Wystąpił w roli prowadzącego talk show w filmie Bogusława Lindy Jasne błękitne okna (2006). Wcielił się też w postać Taty w serialu kabaretowym TVP2 Rodzina Trendych. Wystąpił w VI edycji Tańca z gwiazdami. Jego partnerką była Magdalena Soszyńska-Michno. Odpadł w 10. odcinku i zajął 4. miejsce. Laureat Mediatorów 2009 w kategorii akumulaTOR. Nagroda przyznawana jest w Krakowie przez studentów dziennikarstwa z całej Polski.