Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

Mecenasi Kultury

Współpraca
malopolskaonline

BAJKOLANDIA 2019 – 2 czerwca (niedziela) zapraszamy na wspaniałą imprezę plenerową z zabawą, muzyką ale i nauką poprzez zabawę!

Kliknij w plakat - zobacz wszystkie szczegóły imprezy!

Bajkolandia to pozytywna, będąca źródłem radości – adresowana do dzieci i rodziców – impreza, która od kilku lat wpisana jest w życie kulturalne naszej Gminy.

Przez cały 2019 rok Andrychów będzie miastem „utkanym ze sportu”, sport będzie towarzyszył również tegorocznej edycji Bajkolandii! Tego dnia centralny punkt miasta – Park Miejski – stanie się przestrzenią aktywnego uprawiania sportu, mini-treningów i różnorodnych ćwiczeń a także spotkań, integracyjnych zabaw oraz twórczych warsztatów. Tegoroczną Bajkolandię uatrakcyjnią: barwny korowód z udziałem m.in. reprezentacji szkół i instytucji, konkursy z nagrodami oraz liczne występy i pokazy grup artystycznych, dziecięcych i młodzieżowych (scena I i II).

W realizację przedsięwzięcia włącza się wiele instytucji, organizacji i firm z całej Gminy.

Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Andrychowa – Tomasz Żak.

Patronami medialnymi są, m. in.: miesięcznik Nowiny Andrychowskie, www.nowiny.andrychow.eu, Radio Andrychów, MamNewsa, Małopolska Kronika Beskidzka, www.wadowice24.pl, www.powiatlive.pl oraz miesięcznik Wiadomości Powiatowe.

Czytaj więcej...

W niedzielę 2 czerwca nasze radio otworzy drzwi redakcji dla Słuchaczy i Czytelników! Dziennikarze oprowadzą wszystkich zainteresowanych po redakcji, jednocześnie zdradzając tajniki swojej pracy. Chętnie porozmawiamy z Wami, a także pokażemy pracę w reżyserce czy studiu nagraniowym.

Czytaj więcej...

26.05 (niedziela) godz. 18.00 | WDK im. Romana Prystackiego w Zagórniku

Zabierz Mamę na SINATRA SHOW!

Czytaj więcej...

31.05 (piątek), godz. 17:00 – 20:00 | Miejski Dom Kultury w Andrychowie

 

Czytaj więcej...

Wkrótce więcej szczegółów!