Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

 

Współpraca


 

W konkursie co roku bierze udział ponad stu recytatorów z kilkudziesięciu placówek kulturalnych i szkół naszego regionu. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas I-VIII szkół podstawowych. Uczestnicy Konkursu oceniani będą przez Jury w czterech grupach wiekowych:

I gr. – dzieci w wieku przedszkolnym i klasy „0”,
II gr. – klasy I-III szkół podstawowych,
III gr. – klasy IV-VI szkół podstawowych,
IV gr. – klasy VII-VIII szkół podstawowych.

Celami Konkursu są, m. in.: umożliwienie uczestnikom skonfrontowania umiejętności w dziedzinie recytacji poezji, doskonalenie warsztatu recytatorskiego, popularyzacja religijnej twórczości poetyckiej: klasycznej i ludowej, organizacja życia kulturalnego w środowisku lokalnym, spełnianie potrzeb kulturalnych środowiska przy zastosowaniu nowych form (on-line) przeprowadzania konkursów w czasie trwania pandemii.

Nowa formuła konkursu (on-line) oznacza, że uczestnicy nie będą prezentowali się na scenie, jak dotychczas, a będą proszeni o zarejestrowanie swojej prezentacji poprzez zapis obrazu i dźwięku kamerą cyfrową (np. smartfonem) i kolejno przesłanie drogą elektroniczną linku do nagranej prezentacji (filmu) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – szczegółowe informacje w Regulaminie!

Zgłoszenia przyjmujemy do 18 grudnia 2020 r.

Regulamin Konkursu oraz formularze do pobrania:

REGULAMIN XXVIII KONKURS RECYTATORSKI POEZJI RELIGIJNEJ im. Jana Fujawy ON-LINE 2020

Kliknij - pobierz

KARTA ZGŁOSZENIA ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU XXVIII KONKURS RECYTATORSKI POEZJI RELIGIJNEJ im. Jana Fujawy ON-LINE 2020
Kliknij - pobierz

 

Organizator: CKiW w Andrychowie – Wiejski Dom Kultury w Targanicach

Szczegółowe informacje: 

WDK w Targanicach, ul. Floriańska 2,
tel.: 33 875 12 25, mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.