Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

Współpraca


 

23 października 2020 (piątek) godz. 20.00 | MDK w Andrychowie

Szanowni Państwo. Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie informuje, że z przyczyn niezależnych od organizatora Koncert Zespołu 100nka/GRALAK planowany na 23 października 2020 r. w MDK w Andrychowie, ODBĘDZIE SIĘ W INNYM TERMINIE. Szczegóły wkrótce.

Zwroty biletów:

Jeśli dokonaliście zakupu biletu w MDK w Andrychowie zapraszamy z biletem w celu otrzymania zwrotu pieniędzy: kasa w MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7, czynna w godz. 15.00 – 18.00, tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Jeśli dokonaliście zakupu biletu poprzez nasz system biletowy (www.kultura.andrychow.eu) środki zostaną zwrócone na konto. Bilety tracą ważność.

Przepraszamy za utrudnienia.
CKiW w Andrychowie

Uwaga, arcy wydarzenie muzyczne. Dla miłośników jazzu – zdecydowanie gratka i muzyczna uczta. Klub jazzowy 69 prezentuje koncert zespołu 100nka/GRALAK! Muzyka improwizowana, jaką gra 100nka, wraz z niepowtarzalną trąbką Antoniego „Ziuta” Gralaka (Graal, Tie Break) zdecydowanie definiuje ich jako przedstawiciela tego gatunku. Zamykanie tego co tworzą w tym jednym nurcie, nie określa jednak ich twórczości całkowicie. Zespół dwukrotnie wystąpił na Warsaw Summer Jazz Days, można było ich również posłuchać podczas imprez Off Festival, czy Open’er Festival.

Skład zespołu:

Antoni „Ziut” Gralak – trąbka
Tomasz Leś – gitara
Adam Stodolski – kontrabas
Przemysław Borowiecki – perkusja

Organizator: CKiW w Andrychowie

Ceny biletów: 25 zł (przedsprzedaż), 35 zł (w dniu koncertu).

Sprzedaż biletów:
Kasa w MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7,
czynna w godz. 15.00 – 18.00,
tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008,
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Bilety online: www.kultura.andrychow.eu

 

Patroni medialni:

Radio Andrychów
www.radioandrychow.pl
Miesięcznik Nowiny Andrychowskie
Portal i gazeta MamNewsa.pl
www.infokropka.pl
www.wadowiceonline.pl

Więcej o Artystach:

100nka – wyraźne inspiracje muzyków jazzem definiują grupę jako przedstawiciela gatunku. Zespół powstał w 2004 roku aktywnie działając na rynku muzycznym, czego dowodem są wydawnictwa płytowe oraz udział w znaczącej liczbie koncertów indywidualnych, jak i podczas festiwali w kraju i za granicą. Od początku działalności grupa współpracowała z gwiazdami polskiej i amerykańskiej sceny jazzowej. Na płytach można usłyszeć m. in.: Mikołaja Trzaskę, Antoniego Gralaka, Herba Robertsona. Dwukrotnie wystąpili na Warsaw Summer Jazz Days, a także podczas festiwali: Bielska Zadymka Jazzowa, Off Festival, Open’er Festival, Jazz w Ruinach. W roku 2008 teledysk do utworu „Koń i mysz” zespołu otrzymał nagrodę na Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film w kategorii „Inna energia”. Członkowie formacji to uznani artyści, którzy aktywnie działają na muzycznej, nie tylko jazzowej scenie.

Antoni „Ziut” Gralak – od lat uznawany jest za jednego z najbardziej twórczych muzyków w kraju. Swoją trąbką nadał szlif najważniejszej ścieżce polskiego off jazzu lat 80. XX wieku. Nazwisko Gralaka odsyła do legendarnych formacji: Free Cooperation, Young Power oraz bliższych rockowi grup Sfora i Woo Boo Doo, po międzynarodową formację Universal Supersession. Sławę zdobył jako współtwórca potęgi jazz-rockowej formacji Tie Break, którą zalicza się do wąskiego grona kultowych polskich grup muzycznych. Ceniony muzyk sesyjny. Współpracuje z czołówką jazzowej sceny i wieloma gwiazdami pop (Twinkle Brothers, R.A.P., Voo Voo, Automatik, Stanisław Sojka, Justyna Steczkowska, Jass Tri, Universal Supersession, Wilki, Raz Dwa Trzy, Anna Maria Jopek, Nick Cave, Dee Dee Bridgewater, Andrzej Smolik, Masala Sound System, Tymański Yass Ensamble, Pogodno, Wojciech Waglewski, Maciej Maleńczuk). Nagrywa muzykę filmową i teatralną. Prowadzi dwa autorskie projekty Graal i YeShe.

W 1999 roku założył pracownię Jasnachmura (obecnie Fundacja Wspierania Kultury), gdzie realizowane są projekty multimedialne, filmowe, kreowanie wizerunku w sieci, koncerty i festiwale.