Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

Współpraca


 

 

„Reset”

Thriller psychologiczny; reż. Michael Greenspan; USA/Kanada 2010; 91min.; 16+

„RESET” – doskonały thriller psychologiczny, a jednocześnie film przygodowy i aktorski popis laureata Oscara, Adriena Brody. Film dla miłośników zarówno „Cast Away – poza światem jak i „Pogrzebanego”.

Główny bohater budzi się we wraku samochodu, nie pamięta jak się tu znalazł, nie pamięta nawet kim jest. Obok niego walizka z pieniędzmi, na tylnym siedzeniu samochodu leży uzbrojony trup, a wokół gigantyczna, kanadyjska puszcza...

Seans: 1.03 (niedziela) godz. 18.00 | Ceny biletów: 10 zł – normalny, 8 zł – ulgowy* | Sprzedaż biletów: w kasie MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7: pn – pt, w godz. 8.00 – 20.00 lub bezpośrednio przed seansem; bilety online: www.kultura.andrychow.eu | *Ulga przysługuje emerytom, rencistom, studentom i uczniom po okazaniu ważnej legitymacji. Uwaga: bilety ulgowe dostępne wyłącznie w kasie.

 

„Pół na pół”

Komedia; reż. Alexandra Leclère; Francja 2017;104 min.; 12+

Premiera: 13 kwietnia 2018

Szalona francuska komedia, której bohaterowie świadomie decydują się na miłosny trójkąt. Sandrine, która po kilkunastu latach małżeństwa zostaje zdradzona przez Jeana nie chce zemsty, ale uczciwego układu z jedną zasadą: podzieli się mężem z jego kochanką po połowie. „Pół na pół” to losy pozornie dojrzałych bohaterów, którzy w rzeczywistości cały czas szukają miłości i zrozumienia. Czy romans, który wyszedł na jaw, pozwoli im spojrzeć na swoje związki na nowo?

Seans: 8.03 (niedziela) godz. 18:00 | Ceny biletów: 10 zł – normalny, 8 zł – ulgowy* | Sprzedaż biletów: w kasie MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7: pn – pt, w godz. 8.00 – 20.00 lub bezpośrednio przed seansem; bilety online: www.kultura.andrychow.eu | *Ulga przysługuje emerytom, rencistom, studentom i uczniom po okazaniu ważnej legitymacji. Uwaga: bilety ulgowe dostępne wyłącznie w kasie.

„Piekło”

Thriller; reż. Stefan Ruzowitzky; Austria 2017; 92 min.; 16+

Premiera: 21 kwietnia 2017

 

Thriller Stefana Ruzowitzky’ego, twórcy nagrodzonego Oscarem filmu „Fałszerze”.

Współczesny Wiedeń. Młoda kobieta jest świadkiem jednego z okrutnych rytualnych morderstw. Seryjny zabójca kobiet postanawia zlikwidować niewygodnego świadka i rusza za nią w pościg, zamieniając życie kobiety w piekło. Bohaterka jednak nie będzie jego kolejną ofiarą, silna i zdeterminowana, żądna zemsty, odwdzięcza się oprawcy tym samym...

Seans: 22.03 (niedziela) godz. 18:00 | Ceny biletów: 10 zł – normalny, 8 zł – ulgowy* | Sprzedaż biletów: w kasie MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7: pn – pt, w godz. 8.00 – 20.00 lub bezpośrednio przed seansem; bilety online: www.kultura.andrychow.eu | *Ulga przysługuje emerytom, rencistom, studentom i uczniom po okazaniu ważnej legitymacji. Uwaga: bilety ulgowe dostępne wyłącznie w kasie.