Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

Współpraca


 

Milena Bryja (Roczyny) – laureatka nagrody Grand Prix V edycji Konkursu Wokalnego Śpiewanka (w wersji on-line) organizowanego przez Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie, WDK w Inwałdzie. Jednym z utworów, który wykonała Milenka była piosenka „Pięknie żyć” (kompozytor – Krystyna Kwiatkowska, tekst – Anna Benat) – zobaczcie koniecznie! Milena to uczestniczka I kategorii wiekowej konkursu.

Uczestnicy oceniani byli przez Jury w trzech kategoriach wiekowych: I – uczniowie klas I-III szkoły podstawowej (18 zgłoszeń), II – uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej (11 zgłoszeń), III – uczniowie klas VII-VIII szkoły podstawowej (4 zgłoszenia).

Serdecznie gratulujemy wszystkim wokalistom, którzy wzięli udział w tym konkursie! Brawo Wy!

Na naszej stronie www.kultura.andrychow.eu publikować będziemy prezentacje konkursowe laureatów!

Prezentacje zamieszczone będą również na www.fb.com/kulturaandrychow oraz na stronach Patrona Medialnego Konkursu – Radia Andrychów i Nowin Andrychowskich – www.radioandrychow.pl, www.fb.com/nowiny.andrychowskie. Zapraszamy!