Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

Współpraca


 

6.12 (piątek) godz. 9.00

XXVII KONKURS RECYTATORSKI POEZJI RELIGIJNEJ IM. JANA FUJAWY

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w XXVII Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej im. Jana Fujawy. Konkurs organizowany jest rokrocznie i gromadzi bardzo dużą liczbę uczestników oraz widzów. Część konkursowa przeprowadzona będzie w czterech grupach wiekowych: I grupa – dzieci w wieku przedszkolnym i klasy „0”, II grupa – klasy I-III szkół podstawowych, III grupa – klasy IV-VI szkół podstawowych oraz IV grupa – klasy VII-VIII szkół podstawowych. Przesłuchania konkursowe dla grup wiekowych I i II rozpoczną się 6 grudnia 2019 r. o godz. 9.00, natomiast dla grup wiekowych III i IV o godz. 11.30 w sali widowiskowej WDK w Targanicach. Rozstrzygnięcie Konkursu 8 grudnia 2019 r. o godz. 16.30.

Zapraszamy do udziału! „Regulamin Konkursu”, „Karta zgłoszenia” wraz ze „Zgodą na wykorzystanie wizerunku dziecka uczestniczącego w Konkursie” dostępne: w WDK w Targanicach, w Sekretariacie CKiW w Andrychowie lub do pobrania na: www.kultura.andrychow.eu/pikon

 

KARTA ZGLOSZENIA i ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU

REGULAMIN

Zgłoszenia przyjmowane są do 2 grudnia 2019 r.

Szczegółowe informacje: WDK w Targanicach,
ul. Floriańska 2, tel.: 33 875 12 25,
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

8.12 (niedziela) godz. 16.30

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU ORAZ KONCERT LAUREATÓW XXVII KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI RELIGIJNEJ IM. JANA FUJAWY

Rozstrzygnięcie XXVII Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej im. Jana Fujawy – wręczenie nagród podczas uroczystego podsumowania Konkursu połączonego z Koncertem Laureatów. Zapraszamy!