Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

Współpraca


 

25.10 (piątek) godz. 10.00

XIV GMINNY KONKURS PIOSENKI DLA PRZEDSZKOLAKA „OD PRZEDSZKOLA DO IDOLA – CZTERY PORY ROKU”

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym do udziału w XIV Gminnym Konkursie Piosenki dla Przedszkolaka „Od Przedszkola do Idola – Cztery Pory Roku”.

Konkurs organizowany jest rokrocznie i gromadzi dużą liczbę uczestników oraz widzów. Tematem tegorocznej edycji Konkursu są piosenki, w których przewija się motyw czterech pór roku. Konkursowi towarzyszyć będzie wystawa prac dziecięcych. Część konkursowa przeprowadzona będzie w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci w wieku 3 – 4 lat oraz 5 – 6 lat. Około godz. 12.30 nastąpi ogłoszenie wyników oraz uroczyste rozdanie nagród. Zapraszamy do udziału!

„Regulamin Konkursu”, „Karta zgłoszenia” wraz ze „Zgodą na wykorzystanie wizerunku dziecka uczestniczącego w Konkursie” dostępne: w WDK w Sułkowicach-Łęgu, w Sekretariacie CKiW w Andrychowie lub do pobrania na: www.kultura.andrychow.eu/pikon

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 października 2019 r.

Szczegółowe informacje:
WDK w Sułkowicach-Łęgu, ul. Beskidzka 124 a/2,
34-120 Andrychów, mail: , tel.: 33 875 27 45.

 

KARTA ZGŁOSZENIA - I GRUPA oraz ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU - XIV Gminny Konkurs Piosenki dla Przedszkolaka OD PRZEDSZKOLA DO IDOLA 2019 - kliknij pobierz wersja zip (pdf i odt)

KARTA ZGŁOSZENIA - I GRUPA oraz ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU - XIV Gminny Konkurs Piosenki dla Przedszkolaka OD PRZEDSZKOLA DO IDOLA 2019 - kliknij pobierz wersja odt

KARTA ZGŁOSZENIA - I GRUPA oraz ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU - XIV Gminny Konkurs Piosenki dla Przedszkolaka OD PRZEDSZKOLA DO IDOLA 2019 - kliknij pobierz wersja pdf

KARTA ZGŁOSZENIA - II GRUPA oraz ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU - XIV Gminny Konkurs Piosenki dla Przedszkolaka OD PRZEDSZKOLA DO IDOLA 2019 - kliknij pobierz wersja zip

KARTA ZGŁOSZENIA - II GRUPA oraz ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU - XIV Gminny Konkurs Piosenki dla Przedszkolaka OD PRZEDSZKOLA DO IDOLA 2019 - kliknij pobierz wersja odt

KARTA ZGŁOSZENIA - II GRUPA oraz ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU - XIV Gminny Konkurs Piosenki dla Przedszkolaka OD PRZEDSZKOLA DO IDOLA 2019 - kliknij pobierz wersja pdf

REGULAMIN XIV Gminny Konkurs Piosenki dla Przedszkolaka OD PRZEDSZKOLA DO IDOLA 2019 - kliknij pobierz - wersja pdf

 

REGULAMIN KONKURSU

XIV Gminny Konkurs Piosenki dla Przedszkolaka
„Od Przedszkola do Idola – Cztery Pory Roku”
zwany dalej „Konkursem”

I. ORGANIZATOR KONKURSU:

 1. Konkurs organizowany jest przez Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie w Wiejskim Domu Kultury w Sułkowicach-Łęgu.
  – Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie, ul. Starowiejska 22 b, tel.: 33 875 26 28, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  – Wiejski Dom Kultury w Sułkowicach-Łęgu, ul. Beskidzka 124 a/2, tel.: 33 875 27 45, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

II. CELE KONKURSU:

 1. Celami Konkursu są:
  – prezentacja indywidualnych umiejętności wokalnych,
  – rozbudzanie u dzieci zamiłowania do śpiewu,
  – kształtowanie umiejętności współzawodnictwa,
  – włączanie młodego pokolenia w popularyzowanie kultury muzycznej.

III. TEMATYKA KONKURSU:

 1. Tematem tegorocznej edycji Konkursu są piosenki, w których przewija się motyw czterech pór roku (wiosny, lata, jesieni, zimy).

IV. WARUNKI UCZESTNICTWA:

 1. Uczestnicy Konkursu oceniani będą w dwóch kategoriach wiekowych:
  I grupa – dzieci w wieku przedszkolnym 3 – 4 lat,
  II grupa – dzieci w wieku przedszkolnym 5 – 6 lat.
 2. Każde przedszkole może wydelegować maksymalnie:
  – 3 wokalistów w I grupie wiekowej,
  – 5 wokalistów w II grupie wiekowej.
 3. Uczestnicy Konkursu przygotowują jedną piosenkę i mogą korzystać z akompaniamentu na żywo lub dostarczyć podkład muzyczny (bez wokalu) na nośniku CD lub pendrivie.
  Na płycie CD/pendrive należy nagrać tylko 1 utwór, który dziecko będzie prezentowało podczas Konkursu. Opis płyty CD/pendrive musi zawierać: tytuł piosenki oraz imię i nazwisko wykonawcy/uczestnika.
 4. Maksymalny czas prezentacji: 2,5 min.

V. TERMIN KONKURSU I ZASADY DOKONYWANIA ZGŁOSZEŃ:

 1. Przesłuchania konkursowe odbędą się 25 października 2019 r., o godz. 10.00 w sali widowiskowej WDK w Sułkowicach-Łęgu.
 2. Rozstrzygnięcie Konkursu odbędzie się po przesłuchaniach 25 października 2019 r., około godz. 12.30 w WDK w Sułkowicach-Łęgu.
 3. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie zgłoszenia – „Kartę zgłoszenia” oraz „Zgodę na wykorzystanie wizerunku dziecka uczestniczącego w Konkursie” należy dostarczyć w terminie do 15 października 2019 r.:
  – drogą elektroniczną, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  lub
  – osobiście do WDK w Sułkowicach-Łęgu.
 4. Regulamin Konkursu” oraz „Karta zgłoszenia” wraz ze „Zgodą na wykorzystanie wizerunku dziecka uczestniczącego w Konkursie” dostępne:
  – w WDK w Sułkowicach-Łęgu,
  – w Sekretariacie CKiW w Andrychowie,
  – do pobrania na stronie www.kultura.andrychow.eu/pikon

VI. KRYTERIA OCENY I NAGRODY:

 1. Jury, powołane przez Organizatora, oceniać będzie:
  – muzykalność,
  – walory głosowe,
  – indywidualny charakter prezentacji,
  – dobór repertuaru,
  – oryginalność wykonania,
  – ogólny wyraz artystyczny.
 2. Jury przyzna nagrody i wyróżnienia w każdej kategorii wiekowej oraz nagrodę Grand Prix. Ponadto każdy uczestnik Konkursu otrzyma pamiątkowy upominek.

VII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

 1. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) przez Organizatora w celach związanych z przeprowadzaniem Konkursu, w szczególności z wyłanianiem zwycięzców i przyznawaniem nagród, jak również w celach statystycznych i marketingowych.
 2. Wszelkie sprawy nie zawarte w Regulaminie rozstrzyga Organizator.
 3. Udział w Konkursie jest równoznaczny z przyjęciem warunków niniejszego Regulaminu.