Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Mecenasi Kultury

WspółpracaWystawa czynna od 21.06  do 29.08.2019. Zapraszamy!

 
Grzegorz Bargiel urodził się najprawdopodobniej 6.09.1968 r. w Andrychowie. Jego przygoda z fotografią rozpoczęła się jakieś 35 lat temu i trwa do dzisiaj. Pierwsze fotografie wykonał aparatem fotograficznym Smiena 8 (super sprzęt, jak na tamte archaiczne czasy). Obecnie eksploatuje piąty już aparat Canon EOS 6D, jak sama mawia „Szału nie ma, ale bardzo sympatyczne fotki robi”. Tematyka jego zdjęć jest bardzo różnorodna od drobnych elementów przyrody po szeroko rozumianą fotografię populacji ludzkiej. Swoje prace do tej pory prezentował tylko swojej najbliższej rodzinie i dobrym znajomym głównie w formie pokazów slajdów na dużym ekranie projekcyjnym w kameralnym klubie „KLUBIE 158” na tak zwanych spotkaniach klubowych. Często analizował swoje fotoreportaże z festiwali czy z koncertów z córka Olgą, jej mężem Wojtkiem i oczywiście z żoną Lucyną. Pokazom zawsze towarzyszyła dobra muzyka, której brzmienie nadawało niepowtarzalny klimat wyświetlanym fotografiom. Pomysł pokazania chociażby małej cząstki jego kolekcji fotograficznej większej grupie miłośników tego rodzaju sztuki zrodził się w czasie inspirującej rozmowy z malarką i graficzką komputerową oraz jej partnerem, fotografem z zamiłowania, podczas Jarocin Festiwalu 2018.

Jeżeli czytają Państwo ten tekst, to znaczy, że pomysł został szczęśliwie zrealizowany. Zapraszamy na wystawę!
 
Ludzie FESTIWALI

Ta wystawa jest wynikiem kompilacji pasji do muzyki i fotografii. Przedstawione fotografie pochodzą z: Jarocin Festiwal 2016, 2017, 2018, Przystanku Woodstock 2017; Pol' and Rock Festiwal 2018, Miejskiego Domu Kultury w Andrychowie i koncertów z okazji 250-ej rocznicy nadania praw miejskich Andrychowowi (1767 – 2017). Jej przesłaniem jest pokazanie emocji, które emanują zarówno z artystów jak i z widzów.