Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj

 

 

Mecenasi Kultury

Współpraca
malopolskaonline

Program wycieczek w ramach Akcji LATO 2018

 

 

 

25 czerwca (poniedziałek) godz. 7.30
Powrót godz. 18.30-19.30

Wycieczka: Orle Gniazda i Pustynia Błędowska

W programie: zwiedzanie ruin zamku Mirów – przejście przez wapienne Skały Mirowskie do zamku Bobolice – zwiedzanie zamku Bobolice – Pustynia Błędowska (punkt widokowy „Dąbrówka” k. Chechła) – Park Rozrywki i tor saneczkowy River Splash pod zamkiem Ogrodzieniec.

Wymagane obuwie sportowe lub turystyczne.
Koszt: 55 zł

 

 

26 czerwca (wtorek) godz. 8.00
Powrót godz. 17.30-18.30

Wycieczka do Krakowa
W programie: Smocza Jama – jaskinia pod Wzgórzem Wawelskim, rejs statkiem po Wiśle, Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha – seans filmowy, zwiedzanie i warsztaty: nauka kreślenia pędzelkiem podstawowych znaków pisma japońskiego i origami – japońska sztuka składania papieru.
Koszt: 55 zł

 

 

27 czerwca (środa) godz. 8.00
Powrót godz. 16.00-17.00

Wycieczka do Bielska-Białej – Galeria Gemini Park

W programie: seans filmowy w Cinema City i zabawy w edukacyjno-rekreacyjnym Parku „W DECHĘ”! Atrakcje parku: gigantyczny 13-metrowy goryl ze zjeżdżalniami, tory wodne, tajemniczy krokodyl, szczudlany jeż, tor przeszkód „kostkarnia”, labirynt „kretowisko”, arena trampolin, wielka poducha, stoły do mini krykieta, karuzela łańcuchowa.

Koszt: 45 zł

 

 

28 czerwca (czwartek) godz. 8.00
Powrót godz. 17.30-18.30

Wycieczka: Beskid Śląski
W programie: wyjazd kolejką linową gondolową na Szyndzielnię – podziwianie panoramy z wieży widokowej przy górnej stacji kolejki – przejście piesze do schroniska na Szyndzielni, następnie na szczyt Klimczoka (1117 m n.p.m.) i do schroniska „Klimczok” – powrót na Szyndzielnię i zjazd kolejką, tor saneczkowy na stokach Dębowca.

UWAGA: trasa piesza 6,5 km, czas przejścia ok. 2,5 godz.

Wymagane obuwie turystyczne.

Koszt: 40 zł

 


29 czerwca (piątek) godz. 9.00                                                      
Powrót godz. 15.30-16.30

Wycieczka do MOLO RESORT w Osieku

W programie: zabawy w basenie z piaszczystym dnem, 70-metrowa zjeżdżalnia, rowerki wodne, plac zabaw. W razie niesprzyjających warunków pogodowych wyjazd do Parku Family Fun i do kina Planet Cinema w Oświęcimiu.

Koszt: 30 zł

 

 

UWAGA:

Uczestnicy wycieczek zabierają ze sobą suchy prowiant oraz zimne napoje. Prosimy o podanie i zapewnienie stosownego leku dzieciom, które mają chorobę lokomocyjną.

Zapisy w placówkach wiejskich Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie